Ostatní články

6 tradingových akcí ZDARMA, které si nenechte ujít!

Máme tady pondělí, konec měsíce se blíží a s tím i plány na další měsíc.

Říkal jsem si, že pro vás připravím zajímavý webinář, kde se naučíte něco nového, ale jak vybrat téma? Někoho zajímá forex, jiného akcie, dalšího opce… Vidím to i z reakcí na naší knihu 6x o investování a tradingu, kterou jsme vydali v dubnu a prodalo se jí několik již více jak 500 výtisků. Každého zaujala jiná část… A je to logické. Každý jsme jiný, a tak každému sedne i jiný obchodní styl.

Navíc zkušených obchodníků, jako je Jan Kaška, Jan Rohrbacher nebo Elena Lindišová, mám kolem sebe opravdu hodně a byla by škoda vás o kvalitní obsah připravit.

Jak rozetnout tento gordický uzel? Jednoduše, vypsal jsem 6 témat webinářů a pozval pár speciálních hostů. Každý si tedy najde to své.

Nachystali jsme pro vás celkem 6 webinářů na různá témata

(přihlášku najdete pod popisem jednotlivých webinářů)

7.8. od 20 hodin – Automatické obchodování s Luboslavem Cisárikem

Automatické obchodování je moje krevní skupina a tentokrát jsem si pozval speciálního hosta – Luboslava Cisárika. Luboslav se na burze pohybuje již přes 20 let. Posledních několik let se věnuje automatickému obchodování a vede polskou pobočku Quasticu. Webinář bude mít i trochu přesah z automatického obchodování k tomu, jak se polská pobočka buduje. Je to velmi zajímavé, protože mentalita Poláků je úplně jiná, než ta česká. Většinu času ale budeme věnovat automatickému obchodování, stavbě strategií a obchodním výsledkům.

POZOR: Na 16.8. od 20:00 jsme naplánovali další webinář, tentokrát zaměřený na praxi. Kdo byl na 7.8. registrován, dostane pozvánku automaticky, nemusíte se tedy registrovat znova.

14.8. od 20 hodin – Komodity a komoditní spready s Elenou Lindišovou

Elena Lindišová je velmi zkušená spreadová obchodnice, kterou mentoroval CEO SpreadCharts Pavel Hála. Pod rukama jí prošlo spousty obchodníků a má za sebou dlouholeté výsledky. Na tomto webináři se s vámi podělí o základy komoditních trhů, proč se pro ně rozhodla, jakých dosahuje výsledků a též vám ukáže, jak komoditní trhy analyzovat.

POZOR: Přidali jsme druhý webinář, zaměřený na praxi. Vysíláme 22.8. od 20 hodin, přihlásit se na něj můžete na konci stránky (pokud jste byli přihlášeni na první webinář, který byl 14.8., jste přihlášeni automaticky a dostanete pozvánku na email, formulář tedy vyplňovat nemusíte).

21.8. od 20 hodin – Akcie a investice s Jakubem Bezděkovským

Jakub Bezděkovský byl nedávno v Admiral Markets povýšen do pozice analytika. Akcie a obecně investice do střednědobých až dlouhodobých aktiv jsou jeho velkou vášní a na webináři je ukáže do hloubky. Ukáže vám, jaké znalosti jsou k investování a analyzování akcií potřeba, jak akcie vybírat a též zajímavé příležitosti z letošního roku.

28.8. od 20 hodin – Kryptoměny s Martinem Kyselou

Ke kryptoměnám jsem měl odstup, na druhou stranu je to nový trh, který zde s námi bude pravděpodobně velmi dlouho. Po diskusi s odborníky, mimo jiné s Martinem Kyselou, jsem se rozhodl je zkoumat více. Především z hlediska historie akceptace různých platebních systémů. Na webináři bude jako host Martin Kysela, uznávaný investor s velmi dlouhou praxí, který bude mít hlavní slovo a provede vás světem kryptoměn.

4.9. od 20 hodin – Obchodování tržních neefektivit pomocí opcí s Janem Kaškou

Jana Kašku již znáte z článků o opcích. Vystudoval vysokou školu v Hongkongu a dnes je členem investičního výboru fondu Charles Bridge, který patří mezi 11 % nejúspěšnějších fondů na světě. Jejich klíčovou strategií je obchodování tržních neefektivit a na webináři vám Jan Kaška ukáže, jak k nim přistupují v praxi. Včetně ukázkových obchodů a dlouhodobých výsledků. Rozebere i situace z dob vysoké volatility, jako byl letošní únor a jak se v těchto situacích chovají zkušení obchodníci.

POZOR: Na 13.9. jsme přidali druhý webinář na téma Úvod do obchodování opcí (pokud jste byli přihlášeni na první webinář, který byl 4.9., jste přihlášeni automaticky a dostanete pozvánku na email, formulář tedy vyplňovat nemusíte).

11.9. od 20 hodin – Investice do fyzického stříbra s Janem Rohrbacherem

Jan Rohrbacher vystudoval vysokou školu v Arizoně a dnes je společně s Honzou Kaškou členem investičního výboru a též jednatelem a ředitelem společnosti Silverum, která se věnuje investicím do fyzického stříbra. Je to úplně jiný styl investování a má své nesporné výhody, kterých já sám využívám. Proč investovat do fyzického stříbra? Jakým způsobem a jak je to s DPH? Nejen na tyto otázky Honza odpoví.

Registrace na webináře (stačí vyplnit email + vybrat témata, která vás zajímají):

Tato série webinářů je již za námi! Novou jsme naplánovali a můžete se na ní přihlásit ZDE.

Těším se na vás na webinářích!