Quastic – inovativní vzdělávací platforma pro tradery a investory

Platforma Quastic je unikátním propojením špičkových online kurzů, volně přístupných studijních materiálů a podpory expertů z oboru i traderské komunity.

Quastic

Od počátku v roce 2012 bylo naším cílem přinést lidem větší finanční nezávislost a stabilitu, aby měli více času na své sny a rodiny. Náš záměr byl naučit je obchodovat na burze nebo investovat. Unikátní kombinace vzdělávacích online kurzů a materiálů, podpory expertů i funkční traderské komunity se k tomu ukázala jako ta pravá.

Po spuštění platformy v České republice a na Slovensku přišlo již v roce 2015 první rozšíření. Uspořádali jsme kurz v Malajsii a po něm následovala expanze do Polska, Itálie, Hong Kongu, Singapuru a na Taiwan. Další přelom nastal v roce 2017, kdy jsme jednotlivé firmy propojili a s nimi i celou komunitu traderů. Všichni naši studenti dostali příležitost sdílet své know-how v diskuzních fórech a navazovat spolupráci.

 • Studuje u nás celý svět
  studenti z 95 zemích světa
 • Více úspěšných obchodníků
  přes 28 000 studentů

Ve zkratce

Kdo jsme
Náš cíl je jednoduchý - chceme lidi naučit lépe zhodnocovat jejich čas i peníze, aby měli více prostoru pro své sny a rodiny. Mnohým z nich se to již povedlo. Nyní je řada na vás.
Co děláme
Od roku 2012 učíme svět tradingu a investování.

Náš tým

Na projektu Quastic se podílejí burzovní a investiční experti s mnohaletou obchodní i lektorskou praxí. Mnozí z nich zastávají také přední obchodní či analytické funkce v tuzemských či mezinárodních firmách a fondech a jsou autoři četných knih.

 • Zdenek Zanka

  Algo Trader & CEO Quastic

 • Elena Lindišová

  Odbornice na komodity a spready

 • Tomáš Vaněk

  Algo Trader, R&D Developer

 • Jakub Daněk

  Algo Trader, Zákaznická podpora

 • Martin Kysela

  Trader, investor

Buďme v kontaktu

Email info@quastic.cz

Společnost IC - Education Solutions Czech Republic Holding s.r.o.
Váslavské náměstí 19, Praha 1, 11000

IČ: 01890174
DIČ: CZ01890174