Automatické obchodování

Nový StrategyLab X je zde! A opět zdarma!

Čas letí jako voda. Je to více než půl roku, co jsme pro vás otevřeli naposledy StrategyLab. Od té doby jsme stihli vydat nový StrategyQuant X s novými možnostmi, rozšířit jej o další skvělé funkce a také domluvit poskytovatele dat z futures a akcií.

Přišel tedy čas i na nový StrategyLab X.

Pokud nevíte, co je to StrategyLab, tak se jedná o měsíční kurz obchodování, který je zcela zdarma. Celkem 31 lekcí, kde se naučíte, jak strategie stavět, testovat a také si minimálně jednu strategii postavíte. A po celou dobu budete mít StrategyQuant X k dispozici zdarma. Cílem je ukázat vám, jak se automatické strategie staví a zbořit mýty, které kolem nich kolují. Navíc nemusíte být ani programátor.

I ohlasy jsou skvělé, pro nás ta nejlepší motivace.

Jan H.:

Tradingu se věnuji již od roku 2010, z toho od roku 2014 se věnuji čistě AOS (dosud pouze na burze s platformou Tradestation). Myslel jsem si, že jiný způsob vytváření AOS není (pravda je, že mě to přestávali už bavit), ale v průběhu Vašeho kurzu jsem zjistil, že existují další programy, jako Váš StrategyQuant, ve kterém je práce snad o milion procent jednoduší než tvorba a testování robustnosti AOS v Tradestationu. Jsem s Vaším kurzem maximálně spokojen a moc děkuji za to, že jste něco takového vytvořili. Fakt super.

Pavel:

Děkuji, výborně metodicky připravený kurz, postupy jsem pochopil i já, člověk s průměrnou inteligencí a malými znalostmi v oblasti IT. Pan Zaňka je odborník na svém místě, klobouk dolů!

Rostislav N.:

Byl jsem příjemně překvapen. Kurz se mi dost líbil. Vzhledem k tomu, že jsem programátor, rád jsem uvítal tento úvodní kurz do AOS. Také díky kurzu jsem získal dobré informace do začátku na budování strategii na finačních trzích.
Také jsem tento rok absolvoval jiné kurzy zdarma o obchodování na trzích a tenhle byl rozhodně nejvíce přínosný a srozumitelný s příjemnou praxí. Děkuji za skvělý kurz.

Jenže problém je čas, kterého mám málo. Proto jsem se domluvil s Luboslavem Cisárikem a letošní StrategyLab bude plně v jeho režii. Připraví nové lekce, novou osnovu, bude mít na starost diskusní fórum… Luboslav je navíc velmi zkušený, poprvé se na burzu dostal v roce 1996. Představil se na webináři, který jsme včera vysílali, zde máte záznam. V něm se dozvíte i výsledky StrategyLabu a co bude jeho hlavním cílem.

Záznam webináře, kde jsme představili výsledky StrategyLabu i jeho obsah

Na co se můžete ve StrategyLabu těšit?

  • 31 lekcí od základů obchodování, přes stavbu strategií až po jejich nasazení, vše kompletně nové, připravené Luboslavem
  • Ukážeme si, proč jsou automatické strategie zajímavé a jejich výhody i nevýhody
  • Detailně probereme metody stavby i testování
  • Ukážeme si, jak je nasadit na obchodní účet
  • Uvidíte 3 až 4 živé webináře, kde Luboslav odpoví na vaše dotazy a přidá další informace a know-how
  • Diskusní fórum, kde se můžete ptát na vše, co vám nebude jasné
  • Licence programu StrategyQuant pro stavbu strategií po dobu StrategyLabu ZDARMA

Dostanete intenzivní kurz, kde vás vším provedeme krok za krokem. Předáme vám know-how ohledně stavby strategií tak, abyste vše chápali a zvládali dál stavět strategie.

Celý kurz je ZDARMA, za 0 Kč, se slevou 100 % 🙂. Opravdu. A bez závazků. Do kurzu se ZDARMA zapíšete, ZDARMA jím projdete a pak již bude na vás, zda se rozhodnete pokračovat ve vzdělávání, nebo ne. Nikdo vás nebude do ničeho nutit.

StrategyLab již proběhl!

PS: Chcete vidět, jakých výsledků jsme dosáhli? Podívejte se na záznam webináře nebo na registrační stránku, kde najdete výsledky jak strategií ze StrategyLabu, tak jednoho z účastníků.