Ostatní články

Certifikační kurz Trhy.cz – registrace otevřeny!

3 měsíce, 83 lekcí, 15 webinářů, 12 témat a na konci jeden certifikát. Tak vypadá náš certifikační kurz.

První kolo jsme spustili v létě. Říkal jsem si, že je to dost šílený nápad, chtít po lidech, aby 3 měsíce studovali, každý den jedna lekce, včetně víkendů. Ale stejně jsme do toho šli, protože mým cíle je připravovat kvalitní vzdělávací projekty a tady jsem tu kvalitu viděl, protože máme opravdu skvělý tým!

A víte co? Ono se to povedlo! Účastníci, kterých bylo přes dva tisíce, byli nadšení! Lektoři odvedli skvělou práci, účastníci se naučili mnoho nového a nakonec i získali certifikát garantovaný fondem Charles Bridge, druhým nejstarším fondem kvalifikovaných investorů v ČR.

Otevíráme registrace do druhého kola certifikačního kurzu!

Rozhodli jsme se, že celý certifikační kurz otevřeme ještě jednou. A abychom nedělali opět to samé,  rozšířili jsme jej o 2 témata a něco, co snad ještě nikdo na světě nedělal – 24 hodinový live trading. Ano, opravdu budeme obchodovat 24 hodin v kuse :).

Do kurzu se můžete registrovat zde.

Co vše se v certifikačním kurzu naučíte?

Celý kurz obsahuje 12 témat, kde vše probereme společně s lektory, kteří mají mnohaleté zkušenosti.

Podíváme se na:

 1. Investiční gramotnost (Zdeněk Zaňka, zakladatel trhy.cz)
 2. Nemovitosti (Adam Kotrba, obchodní ředitel fondu Charles Bridge, který se věnuje též nemovitostem)
 3. Drahé kovy (Jan Rohrbacher, zakladatel Burzy drahých kovů)
 4. Akcie (Zdeněk Zaňka, zakladatel trhy.cz)
 5. Komodity (Elena Lindišová ze SpreadCharts)
 6. Opce (Jan Rohrbacher, člen investičního výboru fondu Charles Bridge)
 7. Tržní neefektivity (Jan Kaška, hlavní investiční stratég fondu Charles Bridge)
 8. Intradenní obchodování (Michal Stibor, soukromý investor a organizátor konference Money Expo)
 9. Market Profile (Martin Kysela, soukromý investor a nadšený vydavatel knih i tradingu)
 10. AOS (Luboslav Cisárik, trader s více než 20 lety praxe, ředitel Quastic PL)
 11. Kryptoměny (Martin Kysela, soukromý investor a nadšený vydavatel knih i tradingu)
 12. Scale Treading (Jan Kaška, hlavní investiční stratég fondu Charles Bridge)

K tomu vás čeká již zmíněný 24 hodinový live trading, kde budeme živě obchodovat na reálném trhu 24 hodin v kuse, část, kde se každý investor podělí o to, co ho v tradingu a investování nejvíce posunulo a úvodní webinář, kde si řekneme vše důležité k organizaci.

Jednotlivé části pak budou doplněny o webináře.

Podrobný popis všech modulů najdete přímo na registrační stránce.

Jak bude probíhat certifikace?

Celý kurz je certifikační. Cílem tedy je složit test a získat certifikát, který potvrzuje vaše znalosti finančních trhů. Tento certifikát má garanci fondu Charles Bridge. K jeho získání stačí málo – každý modul (s výjimkou kryptoměn a Scale tradingu, tyto dva moduly do certifikace zahrnuty nejsou) je zakončen testem o 20 až 30 otázkách. Pokud všechny testy splníte minimálně na 75 %, tak gratuluji, certifikát je váš!

Jak se do kurzu zaregistrovat?

Klikněte ZDE a zaregistrujte se, je to jednoduché. Celý projekt navíc děláme zdarma. Pokud již účet na trhy.cz máte, stačí kliknout na „Zapsat se“ a dostanete potvrzovací email.

Otázka na závěr? Proč to děláte? Kde je háček?

Vím, že není v dnešní době obvyklé dávat něco zdarma, navíc tříměsíční kurz s garancí uznávaným hedge fondem. My ale věříme, že investování je cesta ke svobodě a měl by se mu věnovat každý. Ať už chcete zajistit sebe a svou rodinu na stáří, spořit dětem nebo vnoučatům, vždy je potřeba dělat to tak, abyste pokryli alespoň inflaci. A to je něco, co vám dnes většina produktů na trhu nedá. Jsou drahé, reálný výnos je velmi malý a ve výsledku je nejlepší cestou spolehnout se sám na sebe. A my vám chceme ty cesty ukázat. Pokud zjistíte, že je něco z toho pro vás, tak si třeba koupíte pokročilý kurz a budete se vzdělávat dále. A pokud ne, vědomosti vám zůstanou a nikdo vás nebude do ničeho nutit. A to je fér, nemyslíte?