Ostatní články

6 vzdělávacích akcií, které si nenechte ujít… Tentokrát i s Danielem Gladišem

Máme tady listopad a jsem upřímně moc rád, že tomu tak je.

Když nad tím přemýšlím, tak jsem snad ve svém životě nezažil horší měsíc, než říjen 2018. Vůbec ne kvůli tradingu, to byl naopak měsíc skvělý, protože akcie padaly, a to je situace, která mi nahrává do karet. Hrozný byl kvůli mému synovi, kterého hospitalizovali na Tenerife. Původně jsme tam měli být jeden den, ale nakonec se pro nás stal nedobrovolným domovem na týden. Tento, jinak krásný ostrov, bychom si užili více, nebýt stavu našeho syna.

Naštěstí vše dopadlo dobře, do nemocnice se dostal včas, takže mám doma zase zdravého dvouletého klučinu, co si hraje s traktory a pořád po mě chce, abys mu připojil vozík, protože furt padá. Jo přátelé, být táta je to nejlepší poslání na světě!

Proč ale píšu o tom, co se stalo na Tenerife… 

Původně jsme připluli lodí, na MSC Orchestra. Měli jsme pokračovat dále na Madeiru, Malagu atd. Kanáry jsou velmi daleko, a nenapadlo by mě absolvovat tak dlouhý let s dvouletým dítětem. Nakonec ale odvezli syna do nemocnice a nás s ním. V nemocnici nám oznámili, že nemůžeme pokračovat dál v plavbě, že je to moc riskantní, takže mi nastal fofr – na loď, sbalit se, sehnat hotel, vše taxíkem odvozit, mezitím manželku se synem odvezli ze soukromé nemocnice do státní a nikdo tam neumí anglicky, takže shánění někoho kdo španělsky umí…

Trávil jsem hodně času v taxíku při zařizování toho všeho a měl hodně času přemýšlet. Můj syn je pro mě nejen tím nejcennějším na světě, ale také je pro mě barometrem morální integrity. Chci, aby se z mého syna stal slušný člověk a ne někdo, kdo se žene za ziskem přes mrtvoly a to i za cenu toho, že bude prodávat blbosti. A už vůbec nechci, aby se styděl za to, co jeho táta dělá. A na to myslím kdykoli plánuji nějakou kampaň nebo další krok, kterým se Quastic vydá. 

Neustále mě utvrzuje to, že nejlepší je jít cestou kvalitního vzdělávání, které poskytujeme zdarma. Proto pokračujeme dále v „tradici“ a připravili jsme pro vás další webináře na následující týdny, tedy až do konce roku 2018. Připravili jsme opět velmi zajímavá témata. Této série se z časových důvodů nemohli zúčastnit Martin Kysela a Honza Kaška, místo nich se ale můžete těšit na dva opravdu mimořádné hosty, v čele s investiční legendou jménem Daniel Gladiš! 

Na jaké webináře se můžete těšit v listopadu a v prosinci?

Stále necháváme úterky od 20 hodin, které vám (i podle dotazníků) vyhovují nejvíce.

13.11. – Pavel Hála o obchodování energií v roce 2018 a 2019

Rozhovor s Pavlem Hálou o finanční krizi byl jednoznačně nejúspěšnějším webinářem celé předchozí série. Celkem jste si tento webinář přehráli více než 1000x a sledovali jste jej více než 360 hodin. To jsou opravdu impozantní čísla na „obyčejný webinář“ a tak jsme šli dál a připravili další. Pavel Hála je velmi zkušený trader a zaměřuje se nejvíce na energie a volatilitu. Tento webinář bude tedy zaměřen speciálně na energie, kde si je rozebereme jak z pohledu situace v letošním roce, tak z pohledu toho, co čekat v roce 2019.

20.11. – Zdeněk Zaňka: Psychologie úspěšného obchodování

Vzpomínám si na květen 2013. Tehdy jsem měl webinář o psychologii, který bych asi nazval jako legendární. Snad žádný jiný webinář se mi nepovedl tak dobře a neměl tak pozitivní ohlasy. Tehdy na něm bylo živě více než 300 účastníků. Od té doby jsem získal spousty nových znalostí a tak se pokusím překonat předchozí webinář minimálně kvalitou. A pokud mi pomůžete, určitě překonáme i počet účastníků! Dobře zvládnutá psychologie je přeci jen klíčem k úspěchu pro každého tradera!

27.11. – Zdeněk Zaňka: Přeoptimalizace automatických strategií a jak na ní vyzrát

Martin Kysela se této série nemohl zúčastnit, proto si vezmu i druhé téma. To je sice trochu nudné, ale o to důležitější. StrategyQuant X bude co nevidět obsahovat 2 testy robustnosti, které jsou v mnoha směrech revoluční! Pomáhají výrazně bojovat s přeoptimalizací, tak se na toto téma podíváme. Povíme si jednak co je to přeoptimalizace a proč je tak velký problém, a také jak s ní bojovat a vše si ukážeme v praxi.

4.12. – Jan Rohrbacher: Jak obchoduji opce

Jan Rohrbacher byl na webináři o drahých kovech. Ale jeho záběr je mnohem širší. Mimo jiné je členem investičního výboru fondu Charles Bridge společně s Janem Kaškou. Na tomto speciálním webináři vám ukáže, jak obchoduje opce v různých situacích. Sám jsem se toho od Honzy hodně naučil a věřím, že i Vám dá opravdu hodně!

11.12. – Rozhovor se speciálními hosty: Daniel Gladiš a Petr Čermák

Snažili jsme se, vyjednávali a povedlo se! Daniel Gladiš je zakladatelem nejstaršího českého hedge fondu Vltava fund a v investování působí od roku 1993. Petr Čermák je též velmi zkušeným investorem a autorem nejnovější české knihy o investování do akcií s nečekaným názvem Investování do akcií :). Tuto knihu jsem již přečetl a všem ji musím doporučit, je opravdu skvělá! Speciálním webinářem, kde uvidíte jak Daniela Gladiše, tak Petra Čermáka, vás provede Jakub Bezděkovský.

18.12. – Jakub Bezděkovský: 7 vlastností úspěšného investora

Úspěšným investorem by chtěl být každý, ale není to až tak snadné. Každý, kdo se chce stát úspěšným investorem, musí mít, anebo postupně získat, několik klíčových vlastností. Které to jsou? Jakub vás provede sedmi vlastnostmi, které spojují ty největší hvězdy investičního světa (a dnes i nebe). A také vám dá praktické rady, jak tyto vlastnosti pěstovat a zařadit se tak po bok úspěšných investorů.

Registrace na webináře (vyplňte prosím email + vyberte webináře, které vás zajímají):

[contact-form-7 id=“34770″ title=“webinare_11_a_12_2018″]

Těšíme se na vás na webinářích!