Automatické obchodování

12 let zkušeností ve 30 dnech? Je to výzva, ale…

Letošní rok je náročný… Trading, cestování se synem a manželkou, práce na zajímavých projektech…

Chtěl jsem opět spustit projekt StrategyLab, který jsme úspěšně odstartovali v Polsku a pak v ČR a na Slovensku. Pořád jsem to odkládal „na další měsíc“ a nakonec jsem si musel přiznat, že toho mám tolik, že to sám nezvládnu :). Umět si přiznat fakta je klíčem k úspěchu.

Pokud jste o StrategyLabu neslyšeli, jedná se o měsíční bezplatný kurz, kde je cílem vás naučit stavět automatické strategie bez znalosti programování. A sami byste si měli minimálně jedu strategii postavit a odnést domů. Více se o něm rozepíšu níže.

Tak jsem zapřemýšlel, jak z toho ven. Minulý rok jsme StrategyLab spustili 3x a vím, že se vám hodně líbí a posunul vás kupředu. Také ohlasy byly skvělé:

Jan H.:

Tradingu se věnuji již od roku 2010, z toho od roku 2014 se věnuji čistě AOS (dosud pouze na burze s platformou Tradestation). Myslel jsem si, že jiný způsob vytváření AOS není (pravda je, že mě to přestávali už bavit), ale v průběhu Vašeho kurzu jsem zjistil, že existují další programy, jako Váš StrategyQuant, ve kterém je práce snad o milion procent jednoduší než tvorba a testování robustnosti AOS v Tradestationu. Jsem s Vaším kurzem maximálně spokojen a moc děkuji za to, že jste něco takového vytvořili. Fakt super.

Pavel:

Děkuji, výborně metodicky připravený kurz, postupy jsem pochopil i já, člověk s průměrnou inteligencí a malými znalostmi v oblasti IT. Pan Zaňka je odborník na svém místě, klobouk dolů!

Rostislav N.:

Byl jsem příjemně překvapen. Kurz se mi dost líbil. Vzhledem k tomu, že jsem programátor, rád jsem uvítal tento úvodní kurz do AOS. Také díky kurzu jsem získal dobré informace do začátku na budování strategii na finačních trzích.
Také jsem tento rok absolvoval jiné kurzy zdarma o obchodování na trzích a tenhle byl rozhodně nejvíce přínosný a srozumitelný s příjemnou praxí. Děkuji za skvělý kurz.

Pro ty, co o StrategyLabu neslyšeli: Jedná se o měsíční bezplatný kurz, kde je cílem vás naučit stavět automatické strategie bez znalosti programování. A sami byste si měli minimálně jedu strategii postavit a odnést domů.

Nakonec se mi povedlo cestu najít. I když jinak, než bylo původně v plánu :-).

Začalo to webinářem s Luboslavem, který je otcem myšlenky StrategyLabu a již nějaký čas jsme spolupracovali v Polsku. Na prvním webináři byl velký zájem i o druhý a když jsme viděli vaše nadšení, rozhodli jsme se StrategyLab spustit společně. Ten jsme představili na webináři, který jsme věnovali automatickému obchodování v praxi. Pokud jste jej neviděli, zde máte záznam:

Nezapomeňte sledovat náš kanál – stačí u zapnutého webináře najet na malou ikonku Quastic dole v rohu a dát sledovat.

Luboslav si tak pod svá křídla vzal i StrategyLab pro ČR a SK, tak jej můžeme konečně zase otevřít a tentokrát v trochu jiném a lepším formátu!

Na co se můžete ve StrategyLabu těšit?

  • Více než 20 lekcí od základů obchodování, přes stavbu strategií až po jejich nasazení
  • Ukážeme si, proč jsou automatické strategie zajímavé a jejich výhody i nevýhody
  • Detailně probereme metody stavby i testování
  • Ukážeme si, jak je nasadit na obchodní účet
  • Uvidíte 3 až 4 živé webináře, kde Luboslav odpoví na vaše dotazy a přidá další informace a know-how
  • Diskusní fórum, kde se můžete ptát na vše, co vám nebude jasné
  • Licence programu StrategyQuant pro stavbu strategií na 5 týdnů ZDARMA

Dostanete intenzivní kurz, kde vás vším provedeme krok za krokem. Předáme vám know-how ohledně stavby strategií tak, abyste vše chápali a zvládali dál stavět strategie.

Celý kurz je ZDARMA, za 0 Kč, se slevou 100 % 🙂. Opravdu. A bez závazků. Do kurzu se ZDARMA zapíšete, ZDARMA jím projdete a pak již bude na vás, zda se rozhodnete pokračovat ve vzdělávání, nebo ne. Nikdo vás nebude do ničeho nutit.

Registrace a další informace najdete ZDE!

Začínáme 27.8. prvním webinářem! Vše bude k dispozici ze záznamu, můžete tedy začít i později.

Těšíme se na vás v prvním StrategyLabu v roce 2018! Bude to velký, bude to nový a nadupaný informacemi!

PS: Pokud jste nestihli první webinář s úvodem, kde se Luboslav mimo jiné představil a vysvětlil základy automatického obchodování, zde jej máte:

První webinář s úvodem do automatického obchodování