Finanční trhy

Co přinese konference v Hongkongu?

Na zahraniční konference se vydávám docela často. Je velmi zajímavé potkat další lidi z tradingu a vidět i mentalitu jinde než v ČR. Evropská mentalita se dost liší od té asijské a je to znát i na přístupu k obchodování. Letos na jaře jsme se vydali na konferenci do Číny, která byla velice zajímavá. V lednu, za měsíc a pár dnů, se zaletím podívat do Hongkongu. Proč jsem se rozhodl tam letět? Nejdříve si ji představme.

O čem bude konference v Hongkongu?

Konference iFX expo není standardní konference, kam dorazí úplně každý. Je to B2B konference, tedy určena především pro majitele firem z oboru.

Díky tomu se dozvíte spoustu informací, které se mezi běžné obchodníky dostanou až později. Veškeré technické vychytávky, trendy ve vývoji umělé inteligence atd. se dozvíte dřív než ostatní. Navíc můžete dát řeč s lidmi, kteří pracuji na jádru těchto systémů a to vám dá opravdu hodně skvělých informací. Uznejte, není to skvělé? Této konference se navíc zúčastní cca 3500 lidí, což z ní dělá největší konferenci v Asii.

Velmi se na ní těším a jsem opravdu zvědav, jaké nové myšlenky přinese. Určitě vám přinesu videoreport z této akce a podělím se o zážitky! Asi je vám jasné, proč na ní poletím. Tohle si zkrátka nemůžu nechat ujít!

Druhá rovina konference

Konference má pro mě více rovin – nejen novinky z oblasti tradingu a popovídání si s lidmi z oboru, ale i samotné město. Kdo jste byli v Hongkongu mi jistě dáte za pravdu, že je to fascinující město. Já tam budu potřetí a určitě ne naposled. Mám jej opravdu rád. Je to sice betonová džungle, ale jeho atmosféra je fantastická! Pokud se tam s někým z vás uvidím, určitě napište!

Pokud by vás zajímalo více informací o konferenci, podívejte se na www.ifxexpo.com