Komoditní spready

Nový webinář: Komoditní spready v praxi

První webinář o komoditních spreadech máme za sebou. Podle vašich reakcí se mi povedlo přesně to, co jsem měla za cíl – ukázat komodity ve vašich každodenních životech a jako něco, co k životu zkrátka potřebujeme. A z toho mám vážně radost, protože by byla škoda zavrhnout tento směr obchodování jenom kvůli strachu z neznámého.

V mých začátcích jsem se slova komodity nebo spready také trošku obávala. Když jsem se ale dozvěděla víc, můj výraz ve tváři se úplně změnil. Třeba taková komoditní snídaně. Posuďte sami – káva, cukr, mléko, čokoláda, moučník (pšenice), ovesné vločky, pomerančový džus a tak dále. Dokázali byste si život představit bez těchto skvělých a potřebných věcí? Myslím, že moc ne.

Osobně to považuji za obrovskou výhodu. Obchoduji totiž reálné věci, které si dokážu lehce představit. Dokážu si lépe spojit souvislosti ve fundamentálních datech, protože je to jednoduché a logické. Snadno pochopím, že například sucho letos poškodilo úrodu pšenice, a proto se tento rok nebude dařit určité strategii. Ale to není vše. Na webináři jsem mluvila i o dalších skvělých vlastnostech zejména komoditních spreadů.

Ale nebudu jej celý zde rozepisovat, podívejte se sami na záznam:

Do prvního webináře se ale vše nevešlo. Nechtěla jsem vás o nic připravit, proto jsem připravila ještě jeden webinář na téma „Komoditní spready v praxi“. Tak se již podíváme konkrétně:

  • Jak se pracuje s rizikem
  • Jak spready analyzujeme
  • Konkrétní ukázky obchodů a jejich detailní analýza
  • Uvíte přesně to, jak reálně obchoduji a trh analyzuji

Máte se určitě na co těšit! Vysílat budeme ve středu 22.8. od 20:00! Registrovat se můžete zde, stačí vyplnit email (POZOR, pokud jste byli na první webinář přihlášeni, jste automaticky přihlášeni i na tento a odkaz na vysílání dostanete do emailu):

[contact-form-7 id=“32468″ title=“Elena_14.8.“]

Budu se na vás opět moc těšit.