Komoditní spready

Nové vydání Spreadového reportu ZDARMA + VIDEO

Dnes mám pro vás velkou novinu týkající se mého Spreadového reportu. Na základě zpětné vazby od mých odběratelů jsem se rozhodla, že zruším strohý text k příslušným analýzám. Ale nemějte obavy, o analýzy určitě nepřijdete. Text jsem totiž nahradila podrobným videokomentářem. Trhy analyzuji přímo na grafech v aplikaci SpreadCharts.com, takže můžete z první ruky vidět, jak postupuji a jak se na příležitosti dívám.

Musím se přiznat, že jsem z této změny nadšená. Mnohem víc mě bavilo vykládat o příležitostech a ne jenom psát stručný text, který stejně vychází z grafů. Moje nadšení zjistíte sami, protože jsem se ve videu poměrně „rozkecala“. Je to ale také kvůli velkému množství příležitostí (5 futures, 2 interdelivery spready a 1 intermarket spread), které jsem tento víkend vybrala.

Vydání ZDARMA

To ale není vše. Rozhodla jsem se, že toto první vylepšené vydání Spreadového reportu zveřejním ZDARMA pro všechny. Každý tak může nahlédnou a získat představu o čem Spreadový report vlastně je. Nadále je k dispozici také PDF, najdete tam příznivosti jednotlivých analýz, grafy a také tabulku se základními informacemi.

PDF si můžete stáhnout pomocí tohoto LINKU.

P.S.: Stávají odběratelé budou mít samozřejmě předplatné prodlouženo o dva týdny, tedy právě o jedno vydání 😉

Videokomentář

Kdy budou další reporty?

Report vychází každé dva týdny a další díly budou pro členy klubu. Stát se členem „spreadového klubu“ můžete zde!