Automatické obchodování

StrategyQuant X – záznam webináře a nový kurz

StrategyQuant mnoho z vás zná, ale StrategyQuant X má plno nových funkcí a s nimi se výrazně změnil…

Společně s vývojem StrategyQuant X došlo k něčemu, co jsme tak trochu předpokládali. Změnil se a to dost výrazně. A k lepšímu.

Podívejte se na záznam webináře, kde jsem představil StrategyQuant X i nový kurz:

Veškeré detaily o novém kurzu se dozvíte ve videu a vstoupit do kurzu můžete zde. Do neděle 7.10. je navíc kurz k dispozici za speciálních podmínek!

U aktuálního StrategyQuantu je hlavní funkcí automatické hledání strategií, kdy umí využít (nejen) genetické algoritmy pro automatické hledání strategií.

Nová verze na tom bude jinak. Umí toho tolik, že tato funkce se stává spíše doplňkem. Můžete jej použít jako klíčovou funkci, ale nemusíte.

Nový StrategyQuant X

Nový StrategyQuant je postaven tak, aby uměl otestovat prakticky libovolnou strategii. Ať už jde o multitimeframe, multipáry, fuzzy logic, mnohem větší flexibilitu v logice strategií… Můžete si psát vlastní indikátory, scripty i funkce programu, vytvářet si workflow pro automatické testování strategií na více trzích (ať už vašich nebo automaticky hledaných). A mnoho dalšího.

StrategyQuant X je zkrátka o pár kroků dále a dělá to z něj komplexní nástroj pro testování a vývoj strategií. Což mi dělá obrovskou radost!

StrategyQuant se výrazně změnil… K lepšímu!

Otevíráme nový kurz automatického obchodování!

Spolu s novou verzí StrategyQuant X jsem se rozhodl, že znovu otevřeme kurz automatického obchodování. Nebude se jednat o doplněný nebo upravený kurz, ale bude úplně nově a od základů postavený. Využijeme nových možností StrategyQuantu a pustíme se do toho opravdu pořádně!

Navíc kurz nebudu dělat sám, ale s kolegy. Provázet vás kurzem budu já s Luboslavem Cisárikem a veškerý obsah budeme připravovat společně s Tomášem Vaňkem a Kornelem Mazurem. Za kurzem tedy budou stát 4 zkušení obchodníci. 

Kurz bude také mnohem rozsáhlejší a zaměřený více na individuální stavbu strategí. Projdeme vše od základů, přes automatickou stavbu strategií, testování robustnosti a postupně se dostaneme k řízení portfolia, manuální stavbě strategií a projdeme si několik cest, jak strategie stavět. Mým cílem je udělat opravdu kvalitní a informačně nadupaný kurz, proto bude trvat cca 3 měsíce. Věřím, že se opravdu máte na co těšit!

Popis celého kurzu najdete na webináři v čase 1:07, stačí kliknout zde a webinář se vám pustí přesně v místě, kde mluvím o vzdělávání a kurzu automatického obchodování.

Zde můžete do kurzu vstoupit.

Těším se na vás všechny v kurzu! Bude to skvělá cesta za novými možnostmi obchodování! Ale POZOR, do neděle 7.10. je kurz k dispozici za speciálních podmínek! Tak si je nenechte ujít :).

Jak vypadá StrategyQuant X? Podívejte se na screeny.


Automatizace vývoje strategií

Data manager s pokročilými funkcemi, jako je kontrola kvality dat

Možnost psát si vlastní ukazatele

Vícenásobné OOS, podpora multitimeframe a multimarkets