Zdeněk Zaňka

Sněhová koule: Warren Buffett a škola života

Přinášíme dosud beznadějně vyprodanou knihu Sněhová koule: Warren Buffett a škola života. Tato pro mnohé doslova bible investování přináší na 905 stránkách jeden z nejucelenějších a nejpodrobnějších vhledů do života, obchodní praxe i myšlenek Warrena Buffetta. Zbývá posledních 10 výtisků!

 • Přílohy
  905 str.
 • Jazyk
  Český
 • Obtížnost
  Pro začátečníky i pokročilé

Popis kurzu

Sněhová koule: Warren Buffett a škola života 

Ponořte se spolu s touto jedinečnou knihou do osobního i investičního života Warrena Buffetta, všude známého „Věštce z Omahy“. Kniha je kompletní biografií tohoto legendárního investora a jednoho z nejrespektovanějších mužů světa, který si však doposud své soukromí spíše pečlivě střežil.

První možnost kompletně nahlédnout do jeho rozporuplné osobnosti a bohatého života získala právě až světově uznávaná spisovatelka Alice Schroeder, autorka této knihy. S jeho svolením vedla rozhovory s ním, jeho rodinou i přáteli a poznávala jeho díla, názory, boje, triumfy, pády, pošetilosti i moudrosti. 

Warren Buffett sám celý život dokazoval, že i milí kluci mohou skončit první. Ke svým investorům se choval jako k partnerům a jako investor, generální ředitel, člen představenstva, esejista i řečník vždy prosazoval čestnost. Přesto se stal jedním z nejbohatších lidí světa, a to vše ze skromného sídla společnosti Berkshire Hathaway v Omaze.

Ačkoli se může zdát Buffettovo bohatství pozoruhodné, jeho největším odkazem však jsou principy a myšlenky, kterými obohatil druhé. Otevřete knihu a zjistěte, proč je s osobou Warrena Buffetta spojený nejvíce fascinující příběh o úspěchu naší doby.

 

O autorovi

Alice Schroeder byla v roce 2008 zařazena do ankety časopisu BusinessWeek „Lidé, které je třeba sledovat“. Ocitla se tak například ve společnosti Hillary Clinton. Pracovala jako analytik v oblasti nemovitostí a úrazového pojištění. Byla mezi experty, kteří hodnotili dopad 11. září na pojišťovnictví, a působila i jako certifikovaný účetní.

Na Warrena Buffetta udělaly dojem její spisy o financích. Když se následně seznámili, Schoeder si uvědomila, že ačkoliv bylo již mnoho napsáno o jeho investičním stylu, ještě nikdo nikdy se nezabýval jeho nejobecnější filosofií i názory spojenými s Buffettovou složitou osobností i životem.

Buffetta její přístup zaujal natolik, že svolil se sepsáním své biografie. Buffett do té doby nikdy nespočet hodin v kuse neodpovídal na spisovatelovy otázky, ale v tomto případě udělal výjimku. Se Schroeder dlouze hovořil a umožnil jí rozmlouvat také s jeho dětmi, přáteli i obchodními partnery – otevíral své složky a vzpomínal na dětství. Byl to akt odvahy, jak Sněhová koule jasně ukazuje, a Buffett to celé odůvodnil tím, že se mu líbil její styl psaní.

 

Co o knize napsali

„Pokud zopakování jakéhokoli velkého úspěchu nejprve vyžaduje přesné znalost toho, jak se to stalo, pak by se Sněhová koule, nejpodrobnější pohled na Warrena Buffetta a jeho svět, jaký pravděpodobně kdy získá, měla stát biblí pro kapitalisty.”- Washington Post

„Encyklopedické a zakusující se.”- Wall Street Journal

„Monumentální životopis … Schroeder získala dosud nejlepší přístup ze všech Buffettových životopisců. Vypráví úžasně vtipné a uštěpačné příběhy o Buffettovi a konglomerátu, který vede, Berkshire Hathaway.”  – Forbes

„Tento portrét zaujme i lidi, kterým na podnikání nezáleží … Schroeder, bývalá analytička pojišťovnictví, strávila roky rozhovory s Buffettem a výsledkem je strana Věštce z Omahy, kterou jsme viděli jen zřídka.” – Time

„Tato kniha vám dá náhled do mysli geniálního investora jako je Warren Buffett, pořádnou dávku inspirace a nakopne vás k tomu, abyste nad investicemi přemýšleli jinak.” – Zdeněk Zaňka

 

Dárek k nákupu

Předprodej by nebyl dostatečně exkluzivní bez unikátních dárků.

Ke knize získáte:

 • Tématická záložka Warren Buffett
 • Speciální video lekce pouze pro majitele knihy, kde se dozvíte jak zjistit, kam Warren Buffett investuje a jak s těmito informacemi naložit
 • Poštovné zdarma po ČR a SK (pokud jste z jiné země, napište nám na info@quastic.cz)

 

Jak knihu zakoupit

Zatím nemáme eshop, knihu proto kupujte stejně jako kurzy. Klikněte na „Koupit knihu“, proveďte objednávku a po vydání vám ji odešleme poštou.

 

Datum odeslání knihy

Knihy odesíláme do 5 dnů od objednání.

Chcete se i vy inspirovat ohromujícím úspěchem Warrena Buffetta?

Pak si tuto knihu nesmíte nechat ujít!

990,-

Koupit knihu

 • 905 stránek dokumentace
 • Doživotní přístup
 • Přístup z PC i mobilu

Zdeněk Zaňka

Na burze Zdeněk obchoduje již od roku 2006 a jeho specializace jsou AOS a akcie. Od roku 2012 předává své znalosti také dalším traderům. Přednášel v České republice, Bělorusku, Velké Británii, Polsku, Hong Kongu, Itálii a v mnoha dalších místech světa. Zdeněk Zaňka je zakladatelem projektů Quastic.cz a Trhy.cz, napsal 2 knihy o automatickém obchodování - jednu v češtině a druhou v angličtině, kterou nechal speciálně pro čínský trh přeložit do čínštiny.

Na stránku autora

Výhody našich kurzů

Více než 140 hodin v téměř 400 profesionálních videí, které můžete sledovat na počítači nebo v mobilu kdekoliv a kdykoliv. Přesvědčte se sami.

 • Podpora lektora

  Spolu s kurzem získáte doživotní podporu lektora.

 • Studium kdykoliv a kdekoliv

  Můžete studovat z domova, ze zahraničí nebo cestou do práce.

 • Vlastní tempo

  Nejste limitováni časem. Je pouze na vás, kdy a jak dlouho se budete vzdělávat.

 • Profesionální nástroje

  Ovládněte a získejte přístup k vysoce profesionálním nástrojům.

 • Vstup do komunity

  Víc hlav, víc ví. Kurzy vám otevřou dveře do komunity traderů.

 • Webináře a e-booky zdarma

  O kvalitách našich kurzů se můžete přesvědčit zdarma skrze webináře a e-booky.

Začátek studia nebyl nikdy snazší.
Ke Quastic komunitě se připojíte pouhými třemi kroky.

 1. 1Vytvořte si Quastic účet zdarma.

 2. 2Zvolte si online kurz nebo jiný premium obsah.

 3. 3Studujte a raďte se s lektory nebo komunitou.