Jakub Daněk

Série knih o psychologii – předprodej

Exkluzivně vám nabízíme předprodej dvou ojedinělých knih o psychologii v investování a i samotném tradingu. Na své si přijde začátečník i pokročilý. S knihami získáte i několik exkluzivních dárků, na kterých se budete sami podílet.

 • Jazyk
  čeština
 • Obtížnost
  Pro začátečníky i pokročilé

Co se naučíte

 • Exkluzivně vám nabízíme předprodej dvou velice poutavých o psychologii v investování.
 • Na své si přijde začátečník i pokročilý.
 • S knihami získáte i několik dárků.

Popis kurzu

Jednou z dalších sérií, kterou pro vás připravujeme, je série knih o psychologii v investování. Knihy vydáváme ve spolupráci se zkušeným traderem, investorem a nakladatelem Martinem Kyselou. A vy nyní můžete využít jedinečné příležitosti a objednat si obě knihy v předprodeji za exkluzivní cenu, přesně jak jste sami chtěli.

Knihy můžete zakoupit v této sérii společně nebo i každou samostatně.

Co v knihách najdete?

Robert Hagstrom

Warren Buffet: Ultimátní mysl geniálního investora

V této knize Hagstrom prolomil novou půdu hlubokou analýzou Buffettovy základní moudrosti, složité mozaiky rozsáhlých myšlenek a poznatků, které Buffett nazývá Money Mind. Do hloubky je zde probrána psychologie jeho mysli.

Co přesně je Money Mind? Na jedné úrovni je to způsob uvažování o hlavních finančních otázkách, jako je alokace kapitálu. Na jiné úrovni shrnuje celkový způsob myšlení pro úspěšné investování na dnešním rychle se rozvíjejícím akciovém trhu, způsob myšlení, který závisí na odhodlání učit se, přizpůsobovat se a čelit irelevantnímu hluku.

Toto není kniha s metodou, jak uspět. Takových je plno. Je to myšlenková kniha.

Money Mind vysvětluje filozofii sebedůvěry, stoicismu, racionalismu a pragmatismu a jejich přínos pro inteligentní investiční rozhodování. Rovněž nastiňuje vývoj hodnotového investování, pojednává o tom, jak rozvíjet investiční myšlení zaměřené na podnikání, a popisuje charakteristické rysy úspěšného aktivního řízení. Nakonec zkoumá překvapivé aspekty Money Mind – sportovce, učitele a umělce.

Co o této knize napsali

„Svižná a promyšlená analýza Buffettova života a díla…“ Tom Gayner, Co-chief Executive Officer, Markel Corporation

„Erudované mistrovské dílo…“ – Lawrence A. Cunningham, author; professor and director, Quality Shareholders Initiative, George Washington University

Kniha má 250 – 300 stran

Brett N. Steenbarger

Trading Psychology 2.0: Osvědčenými postupy k nejlepším procesům

Konečně vychází v češtině i nejlépe hodnocená kniha Bretta Steenbargera.

Trading Psychology 2.0 je komplexní průvodce aplikací vědy o psychologii na umění obchodování. Veterán v oblasti psychologie obchodování a autor bestsellerů Brett Steenbarger nabízí kritické rady a osvědčené techniky, které pomohou zájemcům o obchodování lépe porozumět trhům, a praktické poznatky, které lze okamžitě uplatnit. Akademický výzkum je prezentován přístupným, srozumitelným a poutavým způsobem, který jej činí relevantním pro praktické obchodníky, a příklady, ilustrace a případové studie oživují myšlenky a techniky. Interaktivní funkce udržují čtenáře v napětí a zapojují je do dění, včetně blogu nabízejícího stále se rozšiřující obsah a kanálu na Twitteru pro rychlé tipy. Příspěvky od bloggerů, autorů a odborníků z oblasti trhu přinášejí do tématu nové pohledy a Steenbarger čerpá ze svých vlastních zkušeností s psychologií a statistickým modelováním jako aktivní obchodník, aby nabídl vhled do praktického aspektu psychologie obchodování.

Psychologie obchodování je jedním z mála témat, která jsou stejně důležitá pro denní obchodníky i aktivní investory, tvůrce trhu i portfolio manažery a obchodníky na různých trzích po celém světě. Mnoho firem si najímá kouče pro obchodování, ale tato kniha poskytuje kouče v tištěné podobě, který je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez ohledu na to, co se děje na trhu.

Kniha má 450 – 500 stran

Dárek k nákupu

Předprodej by nebyl dostatečně exkluzivní bez unikátních dárků.

Ke knihám získáte:

 • Videa a texty k Warrenu Buffetovi, které knihu Money Mind rozšíří
 • Kurz Trading psychologie, na jehož přípravě budete mít možnost spolupracovat každý, kdo si knihy zakoupí. Kurz začne před odesláním knih, protožě některá témata bude dobré projít dříve, než se vám dostanou knihy do ruky.
 • Poštovné zdarma po ČR a SK (pokud jste z jiné země, napište nám na info@quastic.cz)

Jak knihy zakoupit

Zatím nemáme eshop, knihy proto kupujte stejně jako kurzy. Klikněte na „Koupit knihy“, proveďte objednávku a po vydání vám knihy odešleme poštou.

Datum odeslání knih

Knihy máme připravené k tisku, ale momentálně je nedostatek papíru pro tisk knih a tak nedokážeme říct, kdy přesně budou. Bohužel to aktuálně vypadá, že možnost tisku bude až na začátku nového roku, což nás velice mrzí.

Psychologie je jeden z nejdůležitějších aspektů investora a tradera.

A to je důvod, proč si tuto sérii knih nesmíte nechat ujít!

950,-

Získat knihy

 • Doživotní přístup
 • Přístup z PC i mobilu

Jakub Daněk

Nadšenec do automatického obchodování, člen research týmu společnosti StrategyQuant. Jeho hlavním úkolem je výstupy testovat z uživatelského pohledu a pak na jejich základě připravovat materiály pro naše studenty.

Na stránku autora

Výhody našich kurzů

Více než 140 hodin v téměř 400 profesionálních videí, které můžete sledovat na počítači nebo v mobilu kdekoliv a kdykoliv. Přesvědčte se sami.

 • Podpora lektora

  Spolu s kurzem získáte doživotní podporu lektora.

 • Studium kdykoliv a kdekoliv

  Můžete studovat z domova, ze zahraničí nebo cestou do práce.

 • Vlastní tempo

  Nejste limitováni časem. Je pouze na vás, kdy a jak dlouho se budete vzdělávat.

 • Profesionální nástroje

  Ovládněte a získejte přístup k vysoce profesionálním nástrojům.

 • Vstup do komunity

  Víc hlav, víc ví. Kurzy vám otevřou dveře do komunity traderů.

 • Webináře a e-booky zdarma

  O kvalitách našich kurzů se můžete přesvědčit zdarma skrze webináře a e-booky.

Začátek studia nebyl nikdy snazší.
Ke Quastic komunitě se připojíte pouhými třemi kroky.

 1. 1Vytvořte si Quastic účet zdarma.

 2. 2Zvolte si online kurz nebo jiný premium obsah.

 3. 3Studujte a raďte se s lektory nebo komunitou.