Zdeněk Zaňka

Nebojte se akcií 1 a 2 – předprodej bestsellerů

Exkluzivně vám nabízíme předprodej dvou bestsellerů o investování do akcií s desítkami tisíc prodaných kusů jen v Německu. Na své si přijde začátečník i pokročilý. S knihami získáte i několik dárků.

 • Přílohy
  450 str.
 • Jazyk
  Český
 • Obtížnost
  Pro začátečníky i pokročilé

Popis kurzu

Před časem jsme si dali za cíl vydávat kvalitní knihy pro investory a naše první volba padla na dva čtivé bestsellery od Christiana Thiela, které v Německu sklízí nadšené recenze. První díl dostal na Amazonu maximální hodnocení od 69 % recenzentů, a druhý dokonce od 70 %.

Knihy vydáváme ve spolupráci se zkušeným traderem, investorem a nakladatelem Martinem Kyselou. A vy nyní můžete využít jedinečné příležitosti a objednat si obě knihy v předprodeji za exkluzivní cenu a s unikátními dárky.

Jdete do toho?

Co v knihách najdete?

Nebojte se akcií: Zbavte se strachu a zbohatněte

Jedním z hlavních témat první knihy je strach z investic do akcií. Většina lidí má strach z propadů, krizí nebo korekcí trhu. Podle autora však není tento strach odůvodněný. Hlavní cílem první knihy je tak právě zbavení se strachu z trhu, krize a akcií.

Kniha vás učí brát korekce na trhu jako příležitost a vysvětluje, proč je lepší naučit se investovat sám bez odborníků.

Nebojte se akcií 2: Jak vybrat ty nejlepší akcie

Druhá kniha má prostý cíl, pomoci vybrat vám ty úplně nejlepší akcie na světě a dosáhnout požadovaných výnosů. Sám autor dosáhl výnosů 22,7 %, čímž pokořil akciový index. Akcie jsou nejlepší třídou aktiv, do kterých by měl každý z nás rozhodně investovat alespoň část svých prostředků.

Autor stručně vysvětluje, proč investoři tak často vsázejí na špatného koně a jak se mohou vyhnout fatálním chybám. Ukazuje také, podle kterých kritérií byste měli akcie vybírat.

Obě knihy provedou investora od začátků až po výběr akcií. Dohromady mají přibližně 450 stran a na jejich překladu spolupracujeme s experty z oboru. Překlad proto bude srozumitelný a terminologicky bezchybný.

O autorovi

Christian Thiel je německý investor, psycholog a ostřílený autor desítek knih. Investování se věnuje více než 20 let a jeho výnos dosahuje přibližně 20 % ročně. S pomocí jeho knih chceme také českému čtenáři přiblížit jiný styl pohledu na trh a na investiční myšlení, než které obvykle zastupují klasické knihy amerických autorů.

Obě knihy se v Německu staly bestsellery s prodeji desítek tisíc kusů. Široké publikum čtenářů si získaly zejména čtivostí, srozumitelností a nadhledem a zároveň informační a argumentační jasností. Jedná se tedy o knihy opravdu pro každého, kde si najde své úplný nováček i investor se zkušenostmi.

Dárek k nákupu

Předprodej by nebyl dostatečně exkluzivní bez unikátních dárků.

Ke knihám získáte:

 • Obsáhlý komentář ke knihám, ve kterém bude rozebráno např., na co se zaměřit více, na co méně a jak znalosti přenést také na jiné trhy. Poznámky zpracuje Zdeněk Zaňka;
 • Záložku Book Hero;
 • Dárkový poukaz, abyste mohli knihy komukoli darovat (na vyžádání, viz níže);
 • Poštovné zdarma.

Jak knihy zakoupit

Zatím nemáme eshop, takže jej kupujete stejně jako kurzy. Stačí tedy kliknout na „koupit knihy“, provést objednávku a po vydání vám je odešleme poštou.

Chcete pořídit knihy i jako dárek pro kamaráda nebo někoho z rodiny?

Chci dvě sady knih za 1180 Kč

Chci tři sady knih za 1770 Kč

Pokud chcete více, napište nám na e-mail info@quastic.cz a vše připravíme individuálně.

Jak darovat knihy

Darování knih je jednoduché. Knihy objednejte a následně nám napište na e-mail info@quastic.cz, kam je budete chtít zaslat. Zmiňte se také, že máte zájem o dárkový poukaz. Dárkový poukaz získáte i v elektronické podobě.

Dárkový poukaz slouží především jako symbol dárku – pro následné dodání nebude potřeba.

Datum odeslání knih

Aktuální stav k 5. květnu 2020: První kniha je na finální přípravě do tisku, druhá ji bude brzo následovat. Očekáváme, že na přelomu května a června je odešleme.

Podpořte vydání knih, které zaujaly Německo, objednejte si je v exkluzivním předprodeji.

590,-

Koupit knihy

 • 450 stránek dokumentace
 • Doživotní přístup
 • Přístup z PC i mobilu

Zdeněk Zaňka

Na burze Zdeněk obchoduje již od roku 2006 a jeho specializace jsou AOS a akcie. Od roku 2012 předává své znalosti také dalším traderům. Přednášel v České republice, Bělorusku, Velké Británii, Polsku, Hong Kongu, Itálii a v mnoha dalších místech světa. Zdeněk Zaňka je zakladatelem projektů Quastic.cz a Trhy.cz, napsal 2 knihy o automatickém obchodování - jednu v češtině a druhou v angličtině, kterou nechal speciálně pro čínský trh přeložit do čínštiny.

Na stránku autora

Výhody našich kurzů

Více než 140 hodin v téměř 400 profesionálních videí, které můžete sledovat na počítači nebo v mobilu kdekoliv a kdykoliv. Přesvědčte se sami.

 • Podpora lektora

  Spolu s kurzem získáte doživotní podporu lektora.

 • Studium kdykoliv a kdekoliv

  Můžete studovat z domova, ze zahraničí nebo cestou do práce.

 • Vlastní tempo

  Nejste limitováni časem. Je pouze na vás, kdy a jak dlouho se budete vzdělávat.

 • Profesionální nástroje

  Ovládněte a získejte přístup k vysoce profesionálním nástrojům.

 • Vstup do komunity

  Víc hlav, víc ví. Kurzy vám otevřou dveře do komunity traderů.

 • Webináře a e-booky zdarma

  O kvalitách našich kurzů se můžete přesvědčit zdarma skrze webináře a e-booky.

Začátek studia nebyl nikdy snazší.
Ke Quastic komunitě se připojíte pouhými třemi kroky.

 1. 1Vytvořte si Quastic účet zdarma.

 2. 2Zvolte si online kurz nebo jiný premium obsah.

 3. 3Studujte a raďte se s lektory nebo komunitou.