Zdeněk Zaňka

Nebojte se akcií 1 a 2 – bestsellery

Exkluzivně vám nabízíme sadu dvou bestsellerů o investování do akcií s desítkami tisíc prodaných kusů jen v Německu. Na své si přijde začátečník i pokročilý. S knihami získáte i několik dárků.

 • Přílohy
  450 str.
 • Jazyk
  Český
 • Obtížnost
  Pro začátečníky i pokročilé

Popis kurzu

Před časem jsme si dali za cíl vydávat kvalitní knihy pro investory a naše první volba padla na dva čtivé bestsellery od Christiana Thiela, které v Německu sklízí nadšené recenze. První díl dostal na Amazonu maximální hodnocení od 69 % recenzentů, a druhý dokonce od 70 %.

I mezi českými čtenáři je kniha skvěle hodnocena a Portu je na svém blogu dal mezi doporučené knihy.

Knihy vydáváme ve spolupráci se zkušeným traderem, investorem a nakladatelem Martinem Kyselou. A vy nyní můžete využít jedinečné příležitosti a objednat si obě knihy za exkluzivní cenu a s unikátními dárky.

Jdete do toho?

Co v knihách najdete?

Nebojte se akcií: Zbavte se strachu a zbohatněte

Jedním z hlavních témat první knihy je strach z investic do akcií. Většina lidí má strach z propadů, krizí nebo korekcí trhu. Podle autora však není tento strach odůvodněný. Hlavní cílem první knihy je tak právě zbavení se strachu z trhu, krize a akcií.

Kniha vás učí brát korekce na trhu jako příležitost a vysvětluje, proč je lepší naučit se investovat sám bez odborníků.

Ukázka z knihy

Nebojte se akcií 2: Jak vybrat ty nejlepší akcie

Druhá kniha má prostý cíl, pomoci vybrat vám ty úplně nejlepší akcie na světě a dosáhnout požadovaných výnosů. Sám autor dosáhl výnosů 22,7 %, čímž pokořil akciový index. Akcie jsou nejlepší třídou aktiv, do kterých by měl každý z nás rozhodně investovat alespoň část svých prostředků.

Autor stručně vysvětluje, proč investoři tak často vsázejí na špatného koně a jak se mohou vyhnout fatálním chybám. Ukazuje také, podle kterých kritérií byste měli akcie vybírat.

Ukázka z knihy

Obě knihy provedou investora od začátků až po výběr akcií. Dohromady mají přibližně 450 stran a na jejich překladu spolupracujeme s experty z oboru. Překlad proto bude srozumitelný a terminologicky bezchybný.

O autorovi

Christian Thiel je německý investor, psycholog a ostřílený autor desítek knih. Investování se věnuje více než 20 let a jeho výnos dosahuje přibližně 20 % ročně. S pomocí jeho knih chceme také českému čtenáři přiblížit jiný styl pohledu na trh a na investiční myšlení, než které obvykle zastupují klasické knihy amerických autorů.

Obě knihy se v Německu staly bestsellery s prodeji desítek tisíc kusů. Široké publikum čtenářů si získaly zejména čtivostí, srozumitelností a nadhledem a zároveň informační a argumentační jasností. Jedná se tedy o knihy opravdu pro každého, kde si najde své úplný nováček i investor se zkušenostmi.

Dárek k nákupu

Unikátní dárky jsme se rozhodli zachovat i po předprodeji, byla by škoda je dále nevyužít.

Ke knihám získáte:

 • Obsáhlý komentář ke knihám, ve kterém bude rozebráno např., na co se zaměřit více, na co méně a jak znalosti přenést také na jiné trhy. Poznámky zpracuje Zdeněk Zaňka;
 • Záložku Book Hero;
 • Poštovné zdarma.

Jak knihy zakoupit

Zatím nemáme eshop, takže jej kupujete stejně jako kurzy. Stačí tedy kliknout na „koupit knihy“, provést objednávku a po vydání vám je odešleme poštou.

Chcete pořídit knihy i jako dárek pro kamaráda nebo někoho z rodiny?

Chci dvě sady knih za 1180 Kč

Chci tři sady knih za 1770 Kč

Pokud chcete více, napište nám na e-mail info@quastic.cz a vše připravíme individuálně.

Odeslání knih

Všechny předobjednávky jsou již odeslané a nové objednávky odesíláme obvykle do dvou pracovních dnů. Do 2 týdnů následně dostanete na email obsáhlý komentář ke knize.

Ještě bych rád upozornil, že u knih je na hřbetu obálky menší tisková chyba – z názvu vypadlo jedno písmeno, ale na obsah knihy to samozřejmě nemá žádný vliv, je to vidět pouze na hřbětu knihy.

Podpořte vydání knih, které zaujaly Německo, věříme, že svým unikátním pohledem zaujmou i české čtenáře.

Studenti hodnotí

88% 88

68

68%

18

18%

7

7%

2

2%

5

5%

88% 88

590,-

Koupit knihy

 • 450 stránek dokumentace
 • Doživotní přístup
 • Přístup z PC i mobilu

Zdeněk Zaňka

Na burze Zdeněk obchoduje již od roku 2006 a jeho specializace jsou AOS a akcie. Od roku 2012 předává své znalosti také dalším traderům. Přednášel v České republice, Bělorusku, Velké Británii, Polsku, Hong Kongu, Itálii a v mnoha dalších místech světa. Zdeněk Zaňka je zakladatelem projektů Quastic.cz a Trhy.cz, napsal 2 knihy o automatickém obchodování - jednu v češtině a druhou v angličtině, kterou nechal speciálně pro čínský trh přeložit do čínštiny.

Na stránku autora

Výhody našich kurzů

Více než 140 hodin v téměř 400 profesionálních videí, které můžete sledovat na počítači nebo v mobilu kdekoliv a kdykoliv. Přesvědčte se sami.

 • Podpora lektora

  Spolu s kurzem získáte doživotní podporu lektora.

 • Studium kdykoliv a kdekoliv

  Můžete studovat z domova, ze zahraničí nebo cestou do práce.

 • Vlastní tempo

  Nejste limitováni časem. Je pouze na vás, kdy a jak dlouho se budete vzdělávat.

 • Profesionální nástroje

  Ovládněte a získejte přístup k vysoce profesionálním nástrojům.

 • Vstup do komunity

  Víc hlav, víc ví. Kurzy vám otevřou dveře do komunity traderů.

 • Webináře a e-booky zdarma

  O kvalitách našich kurzů se můžete přesvědčit zdarma skrze webináře a e-booky.

Začátek studia nebyl nikdy snazší.
Ke Quastic komunitě se připojíte pouhými třemi kroky.

 1. 1Vytvořte si Quastic účet zdarma.

 2. 2Zvolte si online kurz nebo jiný premium obsah.

 3. 3Studujte a raďte se s lektory nebo komunitou.